Sprawa sądowa fundacji z SGS Polska certyfikującą gospodarkę leśną w systemie FSC. Oświadczenie Fundacji Las Naturalny [12 października 2018]

[12 października 2018]

Sprawa sądowa fundacji z SGS Polska certyfikującą gospodarkę leśną w systemie FSC. Oświadczenie Fundacji Las Naturalny:

W związku z zawartą ugodą sądową oraz w związku z publikacjami na stronie internetowej www.fundacjalasnaturalny.pl dotyczącymi SGS Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Natural Forest Foundation z siedzibą w Giżycku oświadcza, że celem jej działania była ochrona przyrody i kontrola obywatelska, a nie naruszenie dóbr osobistych SGS Polska Sp. z o.o.  Warszawie, w tym renomy i wiarygodności SGS Polska Sp. z o.o. W przypadku, gdyby działanie fundacji zostało odebrane jako naruszające dobra SGS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, fundacja przeprasza, za powyższe publikacje.