Misja Natura w TVP 3 Olsztyn [1 lutego 2017]

[1 lutego 2017]

Na antenie TVP 3 Olsztyn można oglądać serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura”.

Serial prezentuje w nietypowy sposób funkcjonowanie sieci Natura 2000 w Polsce i Europie oraz współpracę człowieka z naturą. Każdy z 12 odcinków serialu został zrealizowany na innym obszarze Natura 2000 w konwencji filmów podróżniczo- ekspedycyjnych, zabarwionych nutką sensacji w postaci tropienia i odkrywania tajemnic przyrody. Główni bohaterowie, Romek i Gosia, odwiedzają ciekawe przyrodniczo miejsca uczestnicząc jednocześnie w misjach zleconych im przez koordynatora.

Serial „Misja Natura” można oglądać na antenie TVP 3 Olsztyn w niedzielę o godzinie 10.00. Najbliższy odcinek pt. Kurze Grzędy wyemitowany zostanie w najbliższą niedzielę 5 lutego.

Dowiedz się więcej o serialu na stronie http://misjanatura.serial.fwie.pl

 

 

Serial powstał w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej